הפכו את B-OZ לאתר הבית  |  הוסף למועדפים  |  יצירת קשר  |   דף ראשי
>>
אימון ירי אקסטרים

גוגל פלוס

  

הדרכה ייחודית וייעודית באימון ירי

 
אימון ירי זוגי בהרצליה - חבילה בסיסית

אימון זוגי וחוויתי בירי המועבר ע"י טובי המדריכים בארץ. האימון ירי מקנה לכם יכולת התנהלות נכונה באימון ירי, טקטיקה, ירי תחרותי, פיתוח הקואורדינציה, מהירות התגובה וכללי בטיחות והתנהגות במטווחים של אימון ירי. האימון מתבצע תחת הדרכה יחודית ויעודית, במספר כלי נשק בקליבר 0.22 , שכוללים רובים ותת מקלעים זעירים העומדים בתקן והחוק של הרשויות המוסמכות בישראל ! אימון ירי עורך בין שעה ורבע לשעה וחצי. מיקום: הרצליה הפעילות מותרת מגיל 16 ומעלה, יש לתאם הזמנה מראש. לנוחותכם, הגיעו בלבוש ספורטיבי, מכנס ארוך, חולצת טי, נעליים סגורות ללא עקבים וחולצה נוספת להחלפה. מומלץ להביא מצלמה! המתאמן , מקבל את המטרה על גבי קרטון כמזכרת מיוחדת, בתום האימון! לתשומת לבך, חובה בהצגת טופס הצהרת בריאות חתום ע"י רופא משפחה, בתחתית העמוד ניתן להוריד את הטופס, שים לב, הטופס אינו אישור רפואי רגיל אלא הצהרת בריאות מטעם משרד הביטחון המחייבת כניסה למטווח רק עם טופס חתום. ניתן לקיים אימונים עד שעה 18:00 אך ע"פ תכנון ותיאום מוקדם ניתן לתאם אימונים בשעות מאוחרות יותר. 

מחיר לזוג - 1,000 ש"ח (נשק אחד לכל אחד - 50 כדורים לכל אחד) , מחיר לתוספת תחמושת של 100 כדורים סה"כ - 200 ₪

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

לפורום שאלות ותשובות של B-OZ לקבלת מענה מהיר לחץ כאן

 
אימון פרטי בירי בסיסי בהרצליה
אימון חוויתי יחיד בירי המועבר ע"י טובי המדריכים בארץ. האימון ירי מקנה לכם יכולת התנהלות נכונה באימון ירי, טקטיקה, ירי תחרותי, פיתוח הקואורדינציה, מהירות התגובה וכללי בטיחות והתנהגות במטווחים של אימון ירי. האימון מתבצע בתום הדרכה יחודית ויעודית, במספר כלי נשק בקליבר 0.22 , שכוללים רובים ותת מקלעים זעירים העומדים בתקן והחוק של הרשויות המוסמכות בישראל ! אימון ירי עורך בין שעה ורבע לשעה וחצי. מיקום: הרצליה. הפעילות מותרת מגיך 16 ומעלה. לנוחותכם, הגיעו בלבוש ספורטיבי, מכנס ארוך, חולצת טי, נעליים סגורות ללא עקבים וחולצה נוספת להחלפה. מומלץ להביא מצלמה! המתאמן , מקבל את המטרה על גבי קרטון כמזכרת מיוחדת, בתום האימון! לתשומת לבך, חובה בהצגת טופס הצהרת בריאות חתום ע"י רופא משפחה, בתחתית העמוד ניתן להוריד את הטופס, שים לב, הטופס אינו אישור רפואי רגיל אלא הצהרת בריאות מטעם משרד הביטחון המחייבת כניסה למטווח רק עם טופס חתום. ניתן לקיים אימונים עד שעה 18:00 אך ע"פ תכנון ותיאום מוקדם ניתן לתאם אימונים בשעות מאוחרות יותר. 

מחיר ליחיד - 1,000 ש"ח (100 כדורים) , מחיר לתוספת תחמושת של 100 כדורים סה"כ - 200 ₪

להזמנה לחץ כאן / 050-6300850 050-6300850

 

לתשומת לבך, האימונים בנויים ליחידים ולקבוצות עד 8 איש בו זמנית

 
 
 תנאי תשלום וביטול
על פי תקנון העמותה, יהיה התשלום לפני / עם הכניסה לאימון ! לא יתבצע אימון בשום אופן באם לא בוצעו הדרישות המחייבות: ביגוד הולם לירי, נעליים סגורות, הצהרת בריאות רישמית מאתר המשרד לבטחון פנים, אגף כלי ירייה החתומה ע״י רופא המשפחה והמתאמן גם יחד, יש להסדיר תשלום לפני הכניסה לאימון. כמו כן, חשוב לציין כי בעת ההזמנה אשראי יועבר לביטחון בלבד.
B-Oz פורטל האקסטרים
פורום אקסטרים
ידיעות
לא תאמינו, פיינטבול בכל רחבי ישראל, לחצו כאן
יום כיף לעובדי החברה
סימולציות לחימה - איירסופט הלהיט הכובש
רישיונות לסירה ואופנוע ים בכל הארץ
חבילות מיוחדות לפיינטבול עבור ימי הולדת
השכרת יאכטה ברחבי הארץ לאירועים
הבלוג החדש של B-Oz , חדשות מהארץ ומהעולם !
קורס פרטי בסקייטבורד - לפרטים הכנסו
טיול סוסים קסום בחוף הים מכמורת
טיסה באולטרה לייט חוויה חלומית בשמים
קייטנות סקי בעברית לילדים באירופה
פורום האקסטרים מספר 1 בישראל
פארק אתגרים חדש !! EXTREME לנד
מלחמת לייזר לכל המשפחה
טיסה בכדור פורח בצפון הארץ - מתנה מופלאה להורים !
סנפלינג ברחבי ישראל !!
בואו לחגוג יום הולדת בקיר טיפוס
מעוניין לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לחופשת סקי?? לחץ כאן
קורס גלישת גלים בסמוך למגוריך !
טיול סוסים + ספא + ארוחה עבור קבוצות - להצעה התקשרו !!
לעמוד החדשות המלא >